Kliknutím přeskočíte na hlavní obsah
Senoweb

O nás

Ilustrace barevných vlnek
Kdo jsme?

I malé firmy a živnostníci si zaslouží skvělý web

Jmenuji se Ondřej Senohrábek, jsem majitelem značky Senoweb a jejím jediným vývojářem. K programování webových stránek jsem se dostal už na základní škole, kde vznikly mé první pokusy o vytvoření vkusného webu. Poté co jsem začal pracovat jako správce počítačové sítě, jeden z opakujících se požadavků bylo vytvořit nebo upravit všechny možné firemní i osobní webové stránky. V tuto dobu jsem začal chápat, že spousta webů je vytvořených nekvalitně - pomalu se načítají, jsou nepřehledné, mají špatnou strukturu. Po tomto zjištění jsem se naučil (a průběžně učím), jak má správný web vypadat a začal jsem nabízet svou pomoc firmám a živnostníkům, kteří to potřebují.

Malé firmy a živnostníci často nemají desítky tisíc korun, které by mohli dopředu zaplatit za nový web. A dost často ti, kteří peníze měli a nový web zaplatili, dostali web, který vypadá, že ho dělal někdo, kdo neviděl designové trendy posledních 10 let. Velmi často také klienti dostanou hotovou webovou stránku a pořádně neví, co s ní dělat, když potřebují něco upravit. Z tohoto důvodu jsem přistoupil k mé, v tomto oboru neobvyklé politice - 0 Kč dopředu a 1 500 Kč měsíčně - a když můj zákazník potřebuje cokoliv upravit, stačí dát vědět a do 24 hodin budou změny provedeny. Pro malé podniky je toto přijatelnější a přátelštější pro jejich peněženky.

Kontaktujte nás
Senoweb - Ondřej Senohrábek
Doživotní aktualizace

S námi se už o váš web starat nemusíte

S našim předplatným už nemusíte ztrácet váš drahocenný čas staráním se o váš web. Váš web by měl růst společně s vašim podnikáním a proto se postaráme, aby vaše webové stránky vždy odpovídali aktuálním trendům a zásadám vyhledávačů a přinesli tak co nejlepší výsledky.

 • Ikona zacyklených šipek

  Aktualizace designu

  Naše předplatné zahrnuje pravidelné aktualizace vhledu vašeho webu.

 • Ikona člověka s otevřeným objetím

  Plně funkční pro všechny

  Web je přizpůsobený i pro uživatele používající čtecí a asistenční zařízení.

 • Ikona lupy

  Optimalizováno pro vyhledávače

  Váš web bude plně splňovat podmínky vyhledávačů pro skvělé hodnocení.

 • Ikona Google

  Google business profil

  Pomůžeme vám založit a zoptimalizovat firemní profil Google.

Kontaktujte nás

Webové stránky na míru, které budou reprezentovat.

Otevřený notebook s barevným pozadím

Získejte web, za který se nebudete stydět, bude moderní a vynikne.

Telefon s otevřenou webovou stránkou